Фиберглас мрежа производи

Нови пристигнувања

Yuyao Feitian стаклени влакна копродукции, ООД. се наоѓа во Yuyao, Zhejiang и специјализирана за производство на високо квалитетни производи фиберглас.

Компанијата има повеќе од 10 години искуство, сега со нашите искусни и стручни тимови, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во земјите од Европа. Ние работиме напорно за квалитетни производи и услуги на високо ниво.

Гледај Повеќе
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Key

WhatsApp Online Chat !