За нас - Yuyao Feitian стаклени влакна копродукции, ООД

за нас

Yuyao Feitian стаклени влакна копродукции, ООД. се наоѓа во Yuyao, Zhejiang и специјализирана за производство на високо квалитетни производи фиберглас.

 

Компанијата има повеќе од 10 години искуство, сега со нашите искусни и стручни тимови, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во земјите од Европа. Ние работиме напорно за квалитетни производи и услуги на високо ниво.

 

Добредојдовте клиенти и пријатели од сите делови на светот да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Key

WhatsApp Online Chat !