Фиберглас мрежа 5 × 5 160gm2

Фиберглас мрежа 5 × 5 160gm2

Краток опис:

Mesh Size Density Width/Roll Length/Roll Color 5x5 mm 160g/m2 1m 50m white High quality fiberglass mesh, customer can request any width, length and color you need.


 • ФОБ Цена: US $ 0,1 - 0.5 / м2
 • Мин.нарачката Количина: 5.000 м2
 • Набавка Способност: 5,000,000 m2 месечно
 • Порт: Ningbo / Шангај
 • детали за производот

  Тагови производ

  решетката големина

  густина

  Ширина / Ролна

  Должина / Ролна

  боја

  5x 5 mm

  160g / m2

  50 милиони

  бела

  Висок квалитет фиберглас мрежа, клиентот може да побара било ширина, должина и боја што ви треба.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Key

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Car

  WhatsApp Online Chat !