Стаклени влакна самолепливи ленти

Стаклени влакна самолепливи ленти

Краток опис:

Mesh Size Density Width/Roll Length/Roll Color 2.85x2.85 mm 60g/m2 5cm 25m white High quality Fiberglass Self-adhesive Tape, customer can request any width, length and color you need.


 • ФОБ Цена: US $ 0,1 - 0.5 / м2
 • Мин.нарачката Количина: 5.000 м2
 • Набавка Способност: 5,000,000 m2 месечно
 • Порт: Ningbo / Шангај
 • детали за производот

  Тагови производ

  решетката големина

  густина

  Ширина / Ролна

  Должина / Ролна

  боја

  2.85 x 2.85  mm

  60g / m2

  m

  25 милиони

  бела

  Висок квалитет Стаклени влакна самолепливи ленти , клиентот може да побара било ширина, должина и боја што ви треба.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете House

  WhatsApp Online Chat !