Rreth Nesh - Yuyao Feitian tekstil me fije qelqi Co, Ltd

Rreth nesh

YuYao Feitian tekstil me fije qelqi Co, Ltd. është e vendosur në Yuyao, Zhejiang dhe e specializuar në prodhimin e produkteve me cilësi të lartë tekstil me fije qelqi.

 

Kompania ka më shumë se 10 vjet përvojat, tani me ekipet tanë me përvojë dhe profesionale, ne kemi eksportuar prodhimet tona në shumë vende dhe rajone të gjithë botën, veçanërisht vendet e Evropës. Ne punojmë shumë për produkte me cilësi të lartë dhe të shërbimit.

 

Mirë se vini klientët dhe miqtë nga të gjitha anët e botës për të na kontaktoni dhe të kërkojnë bashkëpunim për përfitime reciproke.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat !