Tekstil me fije qelqi Corner Bead

Tekstil me fije qelqi Corner Bead

Përshkrim i shkurtër:

Mesh Size Density Side Width  Length Color 5x5 mm 145g/m2 10cm 2.5m white High quality Fiberglass Corner Bead, customer can request any mesh size,width, length and color you need.


 • FOB Çmimi: US $ 0,1-0,5 / m2
 • Min.urdhër Sasia: 5,000 m2
 • Furnizimi Aftësia: 5.000.000 m2 për muaj
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mesh Size

  Densitet

  Side Gjerësia  

  Length

  Ngjyrë

  5x 5 mm

  145g / m2

  10C m

  2.5 milion

  e bardhë

  Me cilësi të lartë Tekstil me fije qelqi Corner Bead, klienti mund të kërkojë çdo madhësi rrjetë, gjerësi, gjatësi dhe ngjyra që ju nevojitet.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !