Fiberglass teli 4 x 4 75g

Fiberglass teli 4 x 4 75g

Përshkrim i shkurtër:

Mesh Size Density Width/Roll Length/Roll Color 4×4 mm 75g/m2 1m 50m white High quality fiberglass mesh, customer can request any width, length and color you need.


 • FOB Çmimi: US $ 0,1-0,5 / m2
 • Min.urdhër Sasia: 5,000 m2
 • Furnizimi Aftësia: 5.000.000 m2 për muaj
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mesh Size

  Densitet

  Gjerësia / Roll

  Length / Roll

  Ngjyrë

  4 × 4 mm

  75g / m2

  1m

  50m

  e bardhë

  me cilësi të lartë rrjetë tekstil me fije qelqi, klienti mund të kërkojë ndonjë gjerësi, gjatësi dhe ngjyra që ju nevojitet.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Flag

  WhatsApp Online Chat !