Tekstil me fije qelqi Vetë-ngjitës Tape

Tekstil me fije qelqi Vetë-ngjitës Tape

Përshkrim i shkurtër:

Mesh Size Density Width/Roll Length/Roll Color 2.85x2.85 mm 60g/m2 5cm 25m white High quality Fiberglass Self-adhesive Tape, customer can request any width, length and color you need.


 • FOB Çmimi: US $ 0,1-0,5 / m2
 • Min.urdhër Sasia: 5,000 m2
 • Furnizimi Aftësia: 5.000.000 m2 për muaj
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mesh Size

  Densitet

  Gjerësia / Roll

  Length / Roll

  Ngjyrë

  2.85 x 2.85  mm

  60g / m2

  5c m

  25m

  e bardhë

  Me cilësi të lartë Tekstil me fije qelqi Vetë-ngjitës Tape , klienti mund të kërkojë ndonjë gjerësi, gjatësi dhe ngjyra që ju nevojitet.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Cup

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !